Tork Grubu

Tork Grubu

İş makinesi Tork Grubu parçaları, Hizmet-İş Yedek Parça Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak en çok sattığımız ürünlerin başında gelmektedir. Tork Grubu konusunda pek çok  markayı tedarik eden ve bu markaları en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine sunan firmamızı hemen arayın.

İş makineleri tork grubu, birçok farklı tipte iş makinesinde kullanılan bir mekanizmadır. Tork grubu, bir motorun gücünü diğer mekanik parçalara iletmek için kullanılır. Bu mekanizma, motorun döndürdüğü enerjiyi bir dişli, mil veya şaft aracılığıyla diğer mekanik parçalara iletmekte kullanılır. 

Tork grubunun önemi, motorun gücünün diğer mekanik parçalara iletiminde kilit rol oynar. Bu mekanizma sayesinde, motorun gücü diğer parçalara iletilerek iş makinesinin performansı arttırılır. Ayrıca, tork grubu sayesinde iş makinesinin daha güvenli ve stabil çalışması sağlanır.

 

Caterpillar, Volvo, Hitachi, Kavasaki, Daoyvu, Hidromek, Liber, Samsung, Sumitoma, Lonking İş Makinaları için İş Makinaları Tork Grubu Yedek Parçaları.
 
İş Makinaları Tork Grubu Yedek Parçaları
 • Şanzıman
 • Kardan
 • Aks transmisyonu


Tork Grubu Yedek Parçaları Ürün Galerisi
 
Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  Seçkin Korkmaz
  Seçkin Korkmaz
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?